НАШІ СЕРТИФІКАТИ
ISO 22000 - СИСТЕМА УПРАВЛІННЯ БЕЗПЕЧНОСТЮ ХАРЧОВИХ ПРОДУКТІВ
ISO 22000 — це міжнародно визнаний стандарт, який поєднує підхід ISO9001 до управління безпекою харчових продуктів і HACCP для забезпечення безпеки харчових продуктів на всіх рівнях. Стандарт визначає, як організація може продемонструвати свою здатність контролювати загрози безпеці, щоб забезпечити безпечність їжі.
СЕРТИФІКАЦІЯ НАЛЕЖНОЇ ВИРОБНИЧОЇ ПРАКТИКИ (GMP).
Схема сертифікації належної виробничої практики (GMP) забезпечує незалежну перевірку та сертифікацію дотримання основних виробничих практик і передумов, необхідних для впровадження ефективної програми безпечності харчових продуктів за аналізом ризиків і критичними контрольними точками (HACCP).
СЕРТИФІКАЦІЯ ISCC
Виробництво енергії та палива з біомаси є одним із нових підходів до забезпечення всесвітнього постачання енергії та палива в майбутньому. Щоб задовольнити цей новий ринок, ЄС створив обов’язкові параметри для всіх країн-членів ЄС щодо сталого виробництва та переробки біомаси в Директиві про відновлювані джерела енергії (RED) (EU-RL 2009/28/EC). ISCC – це передова програма та перша визнана схема сертифікації біомаси та біоенергетики.